Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 3.0
American History XRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0