Movies
Ratings
282
OldboyRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
Mr. RightRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
SicarioRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5