Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Whole TruthRated ★ 1.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 1.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
In the Tall GrassRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5