Movies
Ratings
446
Patisserie Coin De RueRated ★ 5.0
DelicacyRated ★ 3.0
He's a Woman, She's a ManRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
The Tin DrumRated ★ 4.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 5.0
Paris, TexasRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
AmourRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 1.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 1.0
The Italian JobRated ★ 4.0