Movies
Ratings
247
Brother 2Rated ★ 2.0
Beyond Beauty, Taiwan From AboveRated ★ 3.0- Ode to TimeRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0
The StudentRated ★ 4.5
LetoRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
ElizabethRated ★ 4.0
Taipei ExchangesRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 5.0
Some Like It HotRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 2.0
SickoRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 3.0
Drifting FlowersRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 3.0