Titles you rated
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0