Titles you rated
Lady MacbethRated ★ 4.0
Hope SpringsRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Belle de JourRated ★ 3.5
Broken EmbracesRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 1.0
The KingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
SecretaryRated ★ 3.0