Series
Ratings
88
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0- Ultraman GaiaRated ★ 4.5
- Madan Senki RyukendoRated ★ 4.0
- Hyakujuu Sentai GaorangerRated ★ 4.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 4.5
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0