Series
Ratings
13
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 0.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5