Movies
Ratings
314
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
BorderRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Pineapple ExpressRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Lords of DogtownRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5