Titles you rated
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0