Movies
Ratings
267
Talk to HerRated ★ 3.0
Pain and GloryRated ★ 3.5
VolverRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 4.0
Mountains May DepartRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 3.0
IdaRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
A Confucian ConfusionRated ★ 3.0
JunoRated ★ 4.5
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
EgoistRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5