Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
WayneRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Kardashians Season 1Rated ★ 3.0