Titles you rated
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 1.5
The InvasionRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.0
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 3.0
30 Days of Night: Dark DaysRated ★ 3.0
HuskRated ★ 0.5
Curse of ChuckyRated ★ 4.0
The Possession of David O'ReillyRated ★ 2.5
Apollo 18Rated ★ 1.5
DemonicRated ★ 2.0