Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 4.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hell's GardenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
Summer with MonikaRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
PearlRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.5