Series
Ratings
184
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Petite Princess YucieRated ★ 5.0- Fighting FoodonsRated ★ 2.5