Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 0.5
JokerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0