Movies
Ratings
395
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Case for ChristRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Asterix at the Olympic GamesRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0