Movies
Ratings
171
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
RangoRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0