Titles you rated
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Kakegurui TwinRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 2.5