Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5