Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5