Movies
Ratings
403
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 4.0- Sura: A Love SongRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
DuneRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 2.5