Movies
Ratings
343
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 4.0
The UnforgivableRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Fruitvale StationRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.5