Titles you rated
Omniscient Interfering ViewRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0