Movies
Ratings
430
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
I Lost My BodyRated ★ 4.5
Hot FuzzRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Kung FuryRated ★ 4.0
Balls of FuryRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5