Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 5.0
NoahRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5