Movies
Ratings
337
High School Musical 2Rated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
PunchRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 3.5