Movies
Ratings
742
The House That Jack BuiltRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ElleRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 1.0
The Lost City of ZRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 4.5
StillwaterRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 0.5
TarRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0