Movies
Ratings
42
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 1.0
TenetRated ★ 5.0