Titles you rated
UnstoppableRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
IntrudersRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 1.5
ContactRated ★ 3.5