Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Too Big to FailRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
CopycatRated ★ 3.0