Titles you rated
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My DemonRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
BigRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0