Series
Ratings
250
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 1.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 2.0
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 1.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0
Handa-kunRated ★ 3.0