Movies
Ratings
1327
Happy TogetherRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
AntipornoRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
HereRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0- Herman's Cure-All TonicRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
TetrisRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0