Series
Ratings
117
Why Women KillRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0