Movies
Ratings
34
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0