Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0