Movies
Ratings
118
Your Name.Rated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0