Series
Ratings
12
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 1.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0