Movies
Ratings
361
Life of PiRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
InsomniaRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0