Titles you rated
- 블루 아카이브: 디 오케스트라 인 시네마Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
CompanionRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ramen HeadsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5