Titles you rated
Man on FireRated ★ 5.0
DefianceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Street KingsRated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 5.0
The Cold Light of DayRated ★ 4.0
Harsh TimesRated ★ 5.0
The HuntedRated ★ 2.0
The TournamentRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 5.0
The Memory Of A KillerRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 1.0
Ip ManRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0