Movies
Ratings
103
The IllusionistRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
AustraliaRated ★ 3.0
BewitchedRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0