Series
Ratings
156
When They See UsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 1.0
My GirlRated ★ 1.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
IRISRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 2.0- IslandRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
PastaRated ★ 1.5
Thank YouRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5