Titles you rated
- With or Without YouRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Approved for AdoptionRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
C.R.A.Z.Y.Rated ★ 4.0
The JudgeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 1.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0