Movies
Ratings
590
Ex MachinaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 2.5
The Endless Summer 2Rated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 2.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Magaluf Ghost TownRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5- Kitty-ChatterRated ★ 3.5
 
The RoundupRated ★ 3.0