Titles you rated
Premium RushRated ★ 5.0
Day of the DeadRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
HaywireRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 5.0
The AmericanRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The CollectionRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
PaybackRated ★ 4.0
Running ScaredRated ★ 5.0
RampageRated ★ 5.0