Titles you rated
Sex EducationRated ★ 4.5
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
SummertimeRated ★ 3.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.5
Weekly IdolRated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 4.0
K-pop Star Season 1Rated ★ 4.0
K-pop Star Season 2Rated ★ 4.0- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5- 요즘책방 : 책 읽어드립니다Rated ★ 5.0
QueendomRated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0