Series
Ratings
55
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
KaosRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0